header-contact-page-FXCQ-A_01-018.jpg

Contact

Heeft u vragen of kunnen wij u ergens mee helpen?

DAIKIN NEDERLAND

Bent u een particuliere of zakelijke eindgebruiker dan vragen wij u contact op te nemen met uw dichtstbijzijnde installateur
Bent u een installateur, adviseur of architect dan kunt u ons bellen of contact met ons opnemen via onderstaand formulier.

 

Bezoekadres (hoofdkantoor) Alg. correspondentieadres Factuuradres
Daikin Nederland
Fascinatio Boulevard 562
2909 VA Capelle aan den IJssel
Daikin Nederland
Postbus 8585
3009 AN Rotterdam
Daikin Nederland
T.a.v. Leveranciersboekhouding DANL
Zandvoordestraat 300
8400 Oostende
België
Afdeling Telefoonnummer E-mailadres
Algemeen 088 324 54 60 info@daikin.nl
Verkoop 088 324 54 55 verkoop@daikin.nl
 - Airconditioning, verwarming, koudetechniek   verkoop@daikin.nl
 - Koudwatermachines   koudwater@daikin.nl
Logistiek 088 324 54 70 logistiek@daikin.nl
Marketing 088 324 54 75 marketing@daikin.nl
Debiteurenadministratie 088 324 54 80  creditcontrol@daikin.nl
Uitsluitend voor installateurs/adviseurs    
Service 088 324 54 90 service@daikin.nl
 - Onderdelen   onderdelen@daikin.nl
 - Serviceplanning   serviceplanning@daikin.nl
 - Servicecontracten   serviceplanning@daikin.nl
Web Form Generator