| RXYN10B7Y1B (Archived) | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Aanbevolen combinatie | 4 x FXSN63B2VEB | ||||
| Aanbevolen combinatie 2 | 4 x FXFN63B2VEB | ||||
| Koelvermogen | Prated, c | kW | 28.0 (1) | ||
| Verwarmingsvermogen | Prated,h | kW | 28.0 (2) | ||
| Nom. | 6°CNB | kW | 28.00 (2) | ||
| COP bij nom. vermogen | 6°C NB | KW/KW | 294.00 (2) | ||
| SEER | 4.80 | ||||
| SEER aanbevolen combinatie 2 | 4.80 | ||||
| SCOP | 3.50 | ||||
| SCOP aanbevolen combinatie 2 | 3.50 | ||||
| Koeling | A-voorwaarden (35 °C – 27/19) | EERd | 1.88 | ||
| Pdc | kW | 28.0 | |||
| B-voorwaarden (30 °C – 27/19) | EERd | 2.88 | |||
| Pdc | kW | 20.6 | |||
| C-voorwaarden (25 °C – 27/19) | EERd | 6.40 | |||
| Pdc | kW | 13.3 | |||
| D-voorwaarden (20 °C – 27/19) | EERd | 12.3 | |||
| Pdc | kW | 8.28 | |||
| Koeling aanbevolen combinatie 2 | A-voorwaarde (35 °C – 27/19) | Koeling aanbevolen combinatie 2-=-A-voorwaarde (35 °C – 27/19)-=-EERd | 1.88 | ||
| Pdc | kW | 28.0 | |||
| B-voorwaarde (30 °C – 27/19) | EERd | 2.88 | |||
| Pdc | kW | 20.6 | |||
| C-voorwaarde (25 °C – 27/19) | EERd | 6.40 | |||
| Pdc | kW | 13.3 | |||
| D-voorwaarde (20 °C – 27/19) | EERd | 12.3 | |||
| Pdc | kW | 8.28 | |||
| Verwarming (gematigd klimaat) | Tbivalent | COPd (beschikbaar prestatiecoëfficiënt) | 1.53 | ||
| Pdh (beschikbaar verwarmingsvermogen) | kW | 16.0 | |||
| Tbiv (bivalente temperatuur) | °C | -10.0 | |||
| Verwarming van ruimtes (gematigd klimaat) | Omstandigheid E (-10°C) | COPd (beschikbaar prestatiecoëfficiënt) | 1.53 | ||
| TOL | Pdh (beschikbaar verwarmingsvermogen) | kW | 16.0 | ||
| Verwarming (gematigd klimaat) | TOL | TOL (bedrijfstemperatuur) | °C | -10 | |
| A-voorwaarden (-7 °C) | COPd (beschikbaar prestatiecoëfficiënt) | 2.14 | |||
| Pdh (beschikbaar verwarmingsvermogen) | kW | 14.2 | |||
| B-voorwaarden (2 °C) | COPd (beschikbaar prestatiecoëfficiënt) | 3.34 | |||
| Pdh (beschikbaar verwarmingsvermogen) | kW | 8.62 | |||
| C-voorwaarden (7 °C) | COPd (beschikbaar prestatiecoëfficiënt) | 5.00 | |||
| Pdh (beschikbaar verwarmingsvermogen) | kW | 5.54 | |||
| D-voorwaarden (12 °C) | COPd (beschikbaar prestatiecoëfficiënt) | 6.52 | |||
| Pdh (beschikbaar verwarmingsvermogen) | kW | 7.04 | |||
| Verwarming (gematigd klimaat) aanbevolen combinatie 2 | TBivalent | COPd (beschikbaar prestatiecoëfficiënt) | 1.53 | ||
| Pdh (beschikbaar verwarmingsvermogen) | kW | 16.0 | |||
| Tbiv (bivalente temperatuur) | °C | -10.0 | |||
| TOL | COPd (beschikbaar prestatiecoëfficiënt) | 1.53 | |||
| Pdh (beschikbaar verwarmingsvermogen) | kW | 16.0 | |||
| TOL (bedrijfstemperatuur) | °C | -10 | |||
| A-voorwaarde (-7 °C) | COPd (beschikbaar prestatiecoëfficiënt) | 2.14 | |||
| Pdh (beschikbaar verwarmingsvermogen) | kW | 14.2 | |||
| B voorwaarden (2°C) | COPd (beschikbaar prestatiecoëfficiënt) | 3.34 | |||
| Pdh (beschikbaar verwarmingsvermogen) | kW | 8.62 | |||
| C-voorwaarde (7 °C) | COPd (beschikbaar prestatiecoëfficiënt) | 5.00 | |||
| Pdh (beschikbaar verwarmingsvermogen) | kW | 5.54 | |||
| D-voorwaarde (12 °C) | COPd (beschikbaar prestatiecoëfficiënt) | 6.52 | |||
| Pdh (beschikbaar verwarmingsvermogen) | kW | 7.04 | |||
| Capaciteitsbereik | PK | 10 | |||
| Maximaal aantal aansluitbare binnendelen | 8 (3) | ||||
| Capaciteitsindex | Min. | 125 | |||
| Max. | 325 | ||||
| Afmetingen | Unit | Hoogte | mm | 1,680 | |
| Breedte | mm | 1930 | |||
| Diepte | mm | 765 | |||
| Gewicht | Unit | kg | 564 | ||
| Compressor | Type | Hermetisch gesloten swingcompressor | |||
| Bedrijfsbereik | Koelen | Min. | °C DB | -5 | |
| Max. | °C DB | 43 | |||
| Werkingsbereik | Verwarmen | Min. | °CWB | -20 | |
| Max. | °CWB | 16 | |||
| Geluidsvermogenniveau | Koelen | Nom. | dB(A) | 835.0 (4) | |
| Geluidsdrukniveau op 1 m | Koelen | Nom. | dB(A) | 608.0 (5) | |
| Koelmiddel | Type | R744 (CO2) | |||
| GWP | 1.0 | ||||
| Koudemiddel | Vulling | tCO2Eq | 0.00 | ||
| Koelmiddel | Vulling | kg | 0.00 | ||
| Leidingaansluitingen | Vloeistof | Type | Hardsoldeerverbinding | ||
| Buitendiameter | mm | 9.52 | |||
| Gas | Type | Hardsoldeerverbinding | |||
| Buitendiameter | mm | 15.9 | |||
| Koelleidingmaten | Totale leidinglengte | Systeem | Werkelijk | m | 300 (6) |
| Standaard-accessoires | Installation manual | 1 | |||
| Auxiliary piping set | 1 | ||||
| General safety precautions | 1 | ||||
| Operation manual | 1 | ||||
| Veiligheidsklep | 2 | ||||
| Changeover valve | 1 | ||||
| Declaration of conformity | 1 | ||||
| Voeding | Naam | Y1 | |||
| Fase | 3N~ | ||||
| Spanningsvorm | Frequentie | Hz | 50 | ||
| Spanning | V | 380-415 | |||
| Opmerkingen | (1) - Koelen: binnentemp. 27°CDB, 19°CWB; buitentemperatuur. 35°CDB; equivalente leidinglengte: 7,5m; hoogteverschil: 0m | ||||
| (2) - Verwarmen: binnentemp. 20°CDB; buitentemp. 7°CDB/6°CWB; equivalente koelmiddelleidinglengte: 7,5m; hoogteverschil: 0m | |||||
| (3) - Het reële aantal units hangt af van de aansluitverhouding en de beperkingen voor het systeem. | |||||
| (4) - Het geluidsvermogenniveau is een absolute waarde die door een geluidsbron wordt opgewekt. | |||||
| (5) - Het geluidsdrukniveau is een relatieve waarde, die afhankelijk is van de afstand en de akoestische omgeving. Zie de geluidsniveautekeningen voor meer bijzonderheden. | |||||
| (6) - Zie 'Selectie van koelmiddelleiding' of montagehandleiding | |||||
| (7) - RLA is gebaseerd op de volgende condities: binnentemp. 27°CDB, 19°CWB; buitentemperatuur. 35°CDB | |||||
| (8) - MSC is de maximaalstroom tijdens de aanloop van de compressor. VRV IV gebruikt alleen invertercompressors. De opstartstroom is altijd ≤ max. bedrijfsstroom. | |||||
| (9) - In overeenstemming met EN/IEC 61000-3-12 kan het nodig zijn contact op te nemen met de distributienetbeheerder, om te verzekeren dat de apparatuur is aangesloten op een voeding waarvan de Ssc gelijk is aan of groter is dan de minimale Ssc-waarde. | |||||
| (10) - MCA moet worden gebruikt om draden van de juiste diameter te kiezen. De MCA kan worden beschouwd als de maximale bedrijfsstroom. | |||||
| (11) - MFA wordt gebruikt voor de selectie van de stroomonderbreker en de aardingsschakelaar (aardlekschakelaar). | |||||
| (12) - De maximaal toegestane spanningsafwijking tussen de fasen bedraagt 2%. | |||||
| (13) - Spanningsbereik: de units zijn geschikt voor gebruik in elektrische systemen waar de spanning die over de aansluitklem van de unit wordt aangelegd binnen het opgegeven bereik ligt. | |||||
| (14) - De geluidswaarden worden in een semi-echoloze ruimte gemeten. | |||||
| (15) - EN/IEC 61000-3-12: Europese/internationale technische norm die de grenswaarden bepaalt voor harmonische stromen, gegenereerd door apparatuur die wordt aangesloten op een openbaar laagspanningssysteem met ingangsstroom > 16A and ≤ 75A per fase | |||||
| (16) - Ssc: kortsluitvermogen | |||||
| (17) - Meer details over standaardaccessoires vindt u in de installatie-/gebruikshandleiding. | |||||