Daikin toont LEF
LEF
(HET/DE; O EN M) | MOED, DURF
De LEF-prijs is in het leven geroepen voor initiatieven die LEF hebben door anders te zijn, anders te doen en anders te denken. Om organisaties die lef hebben, volgens Van Dale moed of durf, in het zonnetje te zetten.
Geen organisatie is hetzelfde. De LEF-Prijs wordt dan ook uitgereikt in een drietal categorieën: de startups, de duurzame organisaties en de groeiende organisaties. Voor jonge organisaties die een glanzende toekomst voor zich hebben. Voor duurzame organisaties die het verschil voor mens of planeet maken. Voor groeiende organisaties die voortreffelijk zakendoen.
Daikin toon LEF
Er is veel te doen rondom de energietransitie en de explosief stijgende energieprijzen. Daikin neemt reeds jarenlang het voortouw om de Nederlandse consument te helpen bij de zoektocht naar betaalbare en duurzame klimaatoplossingen.
Van oudsher richtte Daikin zich uitsluitend op haar installatiepartners. Daikin heeft echter het LEF getoond zich te ontwikkelen naar een organisatie die zich ook richt op eindgebruikers: de Nederlandse consument. Belangrijke stappen hierin zijn het behalen van een grotere merkbekendheid via het hoofdsponsorschap van schaatsend Nederland, het openen van het eerste Daikin Experience Center in Nederland, het bouwen van een B2C2B infrastructuur en het in contact brengen van de consument met onze installatiepartners.
Zo helpen wij, met onze voorlichting en advies op het gebied van energiebesparende oplossingen voor koelen én verwarmen, consumenten om hun energiekosten te verlagen en maken wij de weg naar een CO2-neutrale samenleving mogelijk.
Nominatie 'Groeiende organisaties'
Daikin is genomineerd in de categorie 'Groeiende organisaties'. Dit zijn organisaties die zichtbaar LEF tonen met een 'niet lullen maar poetsen'-mentaliteit. Organisaties die effectief gebruik van hun omvang, bereik en resources om een bijdrage te leveren aan hun omgeving.
Bedrijven en organisaties die betekenisvol ondernemen en dagelijks het verschil maken voor hun omgeving. Bedrijven met pit, met zichtbaar lef en een no-nonsense Rotterdamse signatuur. Die bedrijven en organisaties komen in aanmerking voor de Rotterdamse Lef-prijs. Daikin is zo'n bedrijf en is dan ook trots in deze categorie genomineerd te zijn!

LEF-prijs 2022
Daikin Experience Center te Breukelen
Een greep uit de producten van Daikin

Met de energiezuinige Daikin airconditioningssystemen kunt u koelen én verwarmen en geniet u het hele jaar van een aangenaam thuis.

Direct besparen op uw energiekosten en uw huis verduurzamen? Daikin is de wereldwijde marktleider in warmtepompen.

Daikin luchtreinigers zorgen voor schone lucht in huis door allergenen, (fijn)stof, virusdeeltje en geurtjes te verwijderen en er is een model dat lucht kan bevochtigen.